Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
bengi hışır cihan inşaat avrupark

Avrupark Bahçekent'in üzerinde çok çalıştık!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 08.04.2015
Bahçekent bölgesinde inşa edilen Avrupark basına tanıtıldı. Bengi Hışır, proje üzerinde çok çalıştıklarını belirtti.
İstanbul'un merakla beklenen projesi Avrupark, basına tanıtıldı. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği lansman toplantısı Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi. Cihan İnşaat ile Konut Yapı ortaklığında inşa edilen proje konut ve ticari birimlerden meydana geliyor. Projeyle ilgili ödemli açıklamalarda bulunan Cihan İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır 'Avrupark'ta geniş peyzaj alanlarımız var. Kış bahçelerine yer verdik. Projede maliyeti arttırıyor olmasına rağmen otoparkları yer altına aldık. Site içerisinde sadece ambulans, itfaiyenin kullanabileceği yol var. Umarım o da hiçbir zaman kullanılmaz' diye konuştu.

Çok çalıştık

Projede 1+1'den 4+1'e kadar birçok konut türünün yer aldığını belirten Bengi Hışır ‘İnsanlar ciddi paralar ödeyerek metrekareler satın alıyor. Bu nedenle bizde karşılığını vermek için proje üzerinde çok çalıştık' dedi.

Konforun yeni adresi Bahçekent olacak

Bahçekent'ten çok büyük beklentileri olduğunu belirten Hışır ‘Emlak Konut Ataşehir, Atakent, Kayaşehir gibi birçok bölgeyi çok geliştirdi. Ancak Bahçekent, bu ilçelerden çok daha şanslı çünkü üzerinde çarpık yapılaşma yok. Bu doğrultuda konforlu yaşamın adresi Bahçekent olacak' ifadelerini kullandı.

Bölgede devam etmek isteriz

Cihan İnşaat olarak Bahçekent bölgesinde Avrupark dışında yeni bir proje yapabileceklerini belirten Hışır ‘Buradaki 4. Etap ihalesine de katılmıştık ancak olmadı başka bir firma kazandı ihaleyi. Önümüzdeki dönemde Bahçekent'te devam etmeyi çok isteriz' şeklinde konuştu.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

avrupark bahçekent cihan inşaat avrupark bengi hışır