Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçekent Avrupark, Avrupark Konut Fiyat, Avrupark Proje

Avrupark Bahçekent projesi size çok kazandıracak!

Konut Projeleri Murat Can Güllü 07.04.2015
Avrupark Bahçekent görücüye çıktı. Projenin lansmanı Çırağan Sarayı'nda yapılırken, toplantıyı canlı yayınladık.

 

Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle, Cihan İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Avrupark Bahçekent, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum ve Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin de katıldığı basın toplantısı ile 8 Nisan Çarşamba günü (bugün) Çırağan Sarayı Enderun Salonu'nda görücüye çıktı.

Emlak Konut'un Hoşdere 3. Etap İhalesi'ni kazanan Cihan İnşaat, Avrupark projesiyle yine adından söz ettirirken, Bahçekent Emlak Konutları'nın yanına yapılacak olan proje, yeni İstanbul'un kalbinde yer alıyor. Üçüncü Havalimanı ve Üçüncü Köprü'ye komşu olan Avrupark Bahçekent projesinde 1380 konut ve 72 dükkan bulunuyor. 600 milyon liralık yatırım değerine sahip proje, TOKİ ve Emlak Konut güvencesiyle 11 Nisan günü satışa çıkıyor.

AVRUPARK BAHÇEKENT'TE HER ÇEŞİT DAİRE VAR!

78 bin 639 metrekarelik alana kurulan proje, 160 bin metrekarelik dev şehir parkına oldukça yakın. Yapılacak yeni yatırımlarla 20 bin konut planlanan bölgenin 24 saat yaşayan bir lokasyon haline gelmesi hedefleniyor. Aralık 2017'de tamamlanacak olan Avrupark projesinde 1+1'ler 64-73 metrekare, 2+1'ler 100-120 metrekare, 3+1'ler 145-160 metrekare, 4+1'ler ise 174-185 metrekare olarak tasarlandı.

Canlı yayınladığımız basın toplantısının tekrarını Emlak TV'den izleyebilirsiniz.

Emlaktasondakika.com

Avrupark Bahçekent Mustafa Denizli