Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent örnek daireleri yoğun ilgi görüyor!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 10.11.2016
Avrupark Bahçekent projesinin örnek dairesini Emlaktasondakika.com olarak sizin için üç boyutlu olarak gezdik.
Ünlü teknik direktör Mustafa Denizli'nin reklam yüzü olduğu Avrupark Bahçekent projesinin örnek daireleri yoğun ilgi görüyor. Emlaktasondakika.com olarak biz de bu ilgiye karşılıksız kalmadık ve Avrupark'ın örnek dairesini 3D olarak ekranlarınıza taşıdık.

Başakşehir'in yeni uydu kenti Bahçekent'te konumlandırılan 1,394 konutluk Avrupark'ın örnek dairelerini adeta içindeymişçesine bilgiyarınızın başından gezebilirsiniz. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin bulunduğu projede teslimler 2018 Nisan'da gerçekleştirilecek. 

Emlak Konut GYO güvencesinde Cihan İnşaat ve Konut Yapı ortaklığında inşa edilen Avrupark Bahçekent, 78 bin 640 metrekare arsa üzerine kuruluyor. 84 adet ticari ünitenin hizmet vereceği sitede 1+1 satışları tamamlandı. 

Avrupark Bahçekent'te çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, kafe, sauna, Türk hamamı, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası, güvenlik ve otopark yanı sıra pek çok sosyal birim sıralanıyor. Yüzde 80'i yeşil alanlara ayrılan site, İstanbul'un dev şehir parkı olacak Hayat Park'ın içerisindeki spor alanları, yürüme ve piknik alanları ile göletlerinden dilediğinizce faydalanabileceksiniz. 

Avrupark Bahçekent'te 1+1'ler 64 metrekare ile 75 metrekare, 2+1'ler 95 metrekare ile 126 metrekare, 3+1'ler 144 metrekare ile 161 metrekare, 4+1'ler ise 174 metrekare ile 186 metrekare arasında değişen alanlara sahip. Yatırım değeri 600 milyon TL olan Avrupark Bahçekent'te daire fiyatlar 423 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Avrupark Bahçekent avrupark