Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent ile güneş her zaman evinizde!

Konut Projeleri Emine Pile 08.04.2015
Cihan İnşaat - Konut Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Avrupark Bahçekent projesi gerçek bir ayrıcalıklar dünyası sunuyor.
Yeni İstanbul'un tam kalbinde Bahçekent'te inşa edilen ve 78 bin 639 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Avrupark Bahçekent projesi dev projelere komşu olmaya geliyor. Geniş yeşil alanları, örnek şehircilik anlayışı ve özenle planlanmış tasarımı ile büyük beğeni toplayan proje aile yaşamına uygun sosyal imkanlar sunuyor. 

Değişen ihtiyaçlara uygun bir mimari anlayış ile tasarlanan Avrupark Bahçekent'te güneş her zaman evinize girecek. Çevresindeki tüm güzellikleri dairelere de yansıtan projede bloklar birbirinin önünü kapatmayacak. Yeşil alanları, çocuk oyun alanları, elektrikli şarj üniteleri, göletler, parklar gibi daha birçok avantajlar sunan Avrupark, konforlu bir yaşam sunacak. 

Daire sayısının 1.380 adet olacağı Bahçekent'in ilk projelerinden Avrupark Bahçekent'te 1+1'den 4+1'e kadar farklı daireler yer alacak. Üçüncü Boğaz Köprüsü ve Üçüncü Havalimanı gibi dev projelere yakınlığıyla dikkat çeken ve dev şehir parkına komşu bulunan projede teslimler ise Aralık 2017'de başlayacak. 

 

Avrupark Bahçekent