Avrupa Konutları Kale

Avrupa Konutları Kale'de evler teslim ediliyor

Konut Projeleri 21.04.2016 14:02

Artaş İnşaat erken teslim geleneğini sürdürdü Avrupa Konutları Kale'de teslimlere başladı.

Geçmişi ve geleceğiyle İstanbul'u yaşatmak için tasarlanan Avrupa Konutları Kale'de konut, ofis ve dükkanların teslimine başlanıyor.

599 konuttan meydana gelen Avrupa Konutları Kale'nin geçtiğimiz günlerde dükkanları da satışa açılmıştı. Zemin + 10 katlı 9 bloktan meydana gelen projede, toplam 681 bağımsız birim mevcut. 

Avrupa Konutları Kale

Avrupa Konutları Kale'de teslimler 3 ay öne çekildi

Avrupa Konutları Kale'de 30 dükkan yanı sıra 52 ofis yer alıyor. Ofis bloğu, konutlardan bağımsız olacak şekilde tasarlandı. 37 bin metrekarelik arsa alanına yayılan Avrupa Konutları Kale'nin inşaat alanı 206 bin metrekare olarak açıklandı. 

Metrobüs ve tramvaya yürüme mesafesinde bulunan Avrupa Konutları Kale'nin yatırım değeri 650 milyon TL. Erken teslimleriyle bilinen Artaş İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Avrupa Konutları Kale'de Temmuz 2016 olan teslimler 3 ay öne çekilmiş oldu.

Avrupa Konutları Kale'nin mimari tasarımında Viva Mimarlık imzası bulunuyor. Topkapı'da yer alan proje, aynı zamanda bölgenin yenilenen çehresine örnek olacak. Avrupa Konutları Kale'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire alternatifleri sıralanıyor.