Avrupa Konutları Başakşehir / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Başakşehir

Avrupa Konutları Başakşehir görücüye çıktı

Konut Projeleri Emine Pile 20.04.2016
Avrupa Konutları markası ile ev alacakların ilk aklına gelen Artaş İnşaat, Başakşehir’e de huzur dolu bir yaşam getiriyor.
Artaş İnşaat tarafından İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Başakşehir'de modern mimariye uygun olarak hayata geçirilen Avrupa Konutları Başakşehir'in detayları açıklandı. 

Üç etaptan meydana gelecek olan dev proje 2+1'den 5+1'e kadar geniş ve ferah daire seçenekleri sunacak. 72 bin 706 metrekare arsa üzerinde, 3 parselden oluşan, 244 bin 325 metrekare inşaat alanına sahip projenin ilk etabı 7 blokta 603 daire ve 17 ticari üniteden oluşuyor. Yüzde 80'i peyzaj alanı olarak tasarlanan Avrupa Konutları Başakşehir'de toplamda 11 blok 941 daire ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek 27 ticari bölüm bulunuyor. Projede teslimlerin ise Eylül 2017'de başlaması planlanıyor. Ayrıca projede yer alan iki sosyal tesis içinde 4 kapalı yüzme havuzu, hamam, fitness salonu, sauna, buhar odası şehrin karmaşasından uzaklaştırıyor. 

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ve Emlak Konut GYO Müdürü Murat Kurum'un katılacağı toplantıda önemli bilgiler aktarıldı. Merak edilen 940 konutluk Avrupa Konutları Başakşehir'in lansmanı CANLI olarak Emlaktasondakika.com'da yayınlandı. 

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda 1+1 dairelere yer vermediklerini daha geniş evler planladıklarını belirtti. Yapılan yatırımlarla bölgenin her geçen gün daha da geliştirğini belirten Çetinsaya, projenin 3. havalimanına yakın mesafede olduğunu söyledi. Bölgenin ayrıca dev yeni bir şehir hastanesine kavuşacağını aktardı. Projenin Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirildiğini söyleyen Çetinsaya "TOKİ ve Emmlak Konut GYO ile 10 yıldan beri hep birlikte büyüdük" dedi. 

Emlak Konut GYO Müdürü Murat Kurum, bölgenin dev projelerle birlikte her geçen gün değer kazandığını aktardı. Emlak Konut GYO olarak 11 bin üzerinde konut inşa ettiklerini belirten Kurum "Bölge, tüm gellir gruplarını içeren bir bölge haline geldi. Bu bölgenin uydu kent haline geleceğini düşünüyoruz. Buraya 380 dönüm yeşil alan düzenlemesi yapıyoruz. Bunun en kısa zamanda ihalesini yapacağız" dedi. 

Kamu kurumlarının, dev şehir hastanesinin, sağlık kurumlarının yapılması ile de Başakşehir kendi ihtiyacını karşılayan bir örnek şehir haline geleceğini belirtti. Başakşehir'in gelecek vaat eden bir lokasyon olduğunu aktaran Murat Kurum, bölgede 3 sene önce metrekare fiyatlarının 1.800 TL'den başlangıç gösterdiğini bugün ise bu rakamların 4 bin 500-5 bin TL seviyelerine çıktığını söyledi.

Faiz indirimi ile igili olarak ise yakın vadede faizin 1'in altına ineceğini düşündüğünü belirtti. Kurum, ama tüm piyasayı faiz inecek şeklinde bir beklentiye sokmanın yanlış olduğunu ifade etti. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Avrupa Konutları Başakşehir artaş inşaat başakşehir emlak başakşehir konut