Avrupa Konutları Atakent 3 /

firmasının Avrupa Konutları Atakent 3 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları

Avrupa Konutları Atakent 4 ve Başakşehir’de ön talep zamanı!

Konut Projeleri Emine Pile 15.12.2015
Markalı konut projeleri ile adından söz ettiren Avrupa Konutları, Atakent 4 ve Başakşehir projesi için ön talep topluyor.
Gayrimenkul sektöründe Avrupa Konutları' markası ile adından söz ettiren Artaş Grubu, hayata geçirdiği yeni projelerinden Atakent 4 ve Başakşehir için ön talep topluyor.

'Avrupa Konutları' ile ev alanlara güven sağlayan firma Küçükçekmece Atakent bölgesinde etap etap hayata geçirdiği projelere 4. halkayı ekliyor. Yaklaşık 30 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Atakent 4, lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Basın Ekspres, TEM ve Atatürk Havalimanı gibi merkezlere yakın konumda inşa edilen projenin diğer Avrupa Konutları gibi yüksek prim getirmesi bekleniyor.

Avrupa Konutları Atakent 4 ön talep formu!

Artaş Grubu'nun inşa ettiği ve çalışmaları devam eden projelerden bir diğeri ise Avrupa Konutları Başakşehir… İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Başakşehir'de yükselecek olan proje Emlak Konut GYO arsası üzerinde inşa ediliyor. 44 bin 36 metrekare alana kurulacak olan birinci etap 603 daire ve 17 ticari birimden oluşacak. Başakşehir 1. Etap'ta net alanı 97 metrekare olan 2+1 daireler, 122-133 metrekare net alana sahip 3+1 daireler ve net alanı 154-171 metrekare olan 4+1 evler olacak. 

Avrupa Konutları Başakşehir için ön talep formu!

Emlaktasondakika.com/Emine Pile 

 

 

Avrupa Konutları