Atlantik Life / Atlantik Yapı

Atlantik Yapı firmasının Atlantik Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Atlantik Life

Atlantik Life’ta fırsatlar sürüyor

Konut Projeleri Emine Pile 23.12.2015
Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life projesi 3 blokta 192 konuttan oluşuyor.
İstanbul Anadolu Yakası'nın en avantajlı bölgelerinden Pendik'te inşa edilen Atlantik Life projesi yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan proje uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. 1+1 dairelerin 237 bin liradan başlangıç gösterdiği Atlantik Life'ta 2+1 daireler 395 bin liradan, 3+1 daireler 464 bin liradan, 4+1 daireler ise 857 bin liradan başlıyor. 

40 ay 0 faiz avantajı 

Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1,5 kilometre, D-100 Karayolu'na 2 kilometre, TEM otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren'e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüsleri'ne 3,5 kilometre ve metroya 700 metrelik bir mesafede yer alan Atlantik Life, AVM'lere, hastanelere, Pendik ve Tuzla marinaya, Gedik, Okan, Süleyman Şah, Sabancı ve Piri Reis üniversitelerine, Teknokent'e, İstanbul Park'a, bankalara ve daha birçok eğitim kurumuna yakın mesafede yükseliyor. 

Ev alacaklara uygun ödeme koşulları sunan Atlantik Life'ta firma bünyesinde 40 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor. Ayrıca peşin ödemelerde ise yüzde 12 oranında indirim uygulanıyor.

 

 

Atlantik Life