Aris Grand Tower / Nihal İnşaat, Gürdoğan İnşaat - Kaymakçı İnşaat - Zerka İnşaat

Nihal İnşaat, Gürdoğan İnşaat - Kaymakçı İnşaat - Zerka İnşaat firmasının Aris Grand Tower projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Aris Grand Tower

Aris Grand Tower, basına tanıtıldı

Konut Projeleri Emine Pile 26.02.2016
Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat iş birliği ile yükselen Aris Grand Tower projesi basın karşısına çıktı.
Beylikdüzü'nde inşa ettiği Aris Park projesinin ardından, Aris markalı ikinci projesini Esenyurt'ta hayata geçiren Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi, Aris Grand Tower'ı görücüye çıkardı.

Esenyurt'ta ‘Hayata zirveden başla' sloganı ile dikkat çeken firma Aris Grand Tower ile ev alacakların yüzünü güldürüyor. Mimari açıdan estetik, sağlam ve güvenli yapılar sunmak için inşa edilen proje sayısız ayrıcalığı ile benzersiz bir proje olarak yükseliyor. 

Lokasyon olarak merkezi bir noktada yer alan proje 42 katlı tek bloktan meydana geliyor. toplam 310 konuttan oluşan Aris Grand Tower, 1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Arsa alanı 6 bin 500 metrekare olan projede daire fiyatları 229 bin liradan başlangıç gsteriyor. Ödemeleri ise yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit şeklinde yapılıyor.

Projenin tüm detaylarının 2 Mart 2016 günü saat 10.00'da açıklandığı Aris Grand Tower lansmanı Grand Hyatt Taksim'de gerçekleştirildi. Aris Grand Tower projesinin detayları Emlaktasondakika.com'un canlı yayınında aktarıldı.  

PROGRAM
Tarih:
   2 Mart 2016 Çarşamba
Saat:      10:00 Kahvaltı
               10:30 Basın Toplantısı
Adres:  Grand Hyatt Istanbul Balo Salonu

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Aris Grand Tower Zerka İnşaat Kaymakçı İnşaat Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi