Aris Grand Tower / Nihal İnşaat, Gürdoğan İnşaat - Kaymakçı İnşaat - Zerka İnşaat

Nihal İnşaat, Gürdoğan İnşaat - Kaymakçı İnşaat - Zerka İnşaat firmasının Aris Grand Tower projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ARİS GRAND TOWER

Aris Grand Tower, alırken kazandırıyor

Konut Projeleri Emine Pile 02.03.2016
Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürdoğan İnşaat Ortak Girişimi ile hayata geçirilen Aris Grand Tower basına tanıtıldı.
Aris Park projesinin ardından Aris markası ile de adından söz ettirecek Aris Grand Tower projesi yoğun katılımla bugün görücüye çıktı. Esenyurt Adile Naşit Bulvarı'nda inşa edilen proje daha şimdiden büyük ilgi görüyor. Ön talep sürecinde özellikle yerli yatırımcılardan yüksek talep alan Aris Grand Tower, yabancıların da beğenisini kazanıyor. 

Arsa geliştirme sürecinde Beylikdüzü'nün her geçen gün gelişip değer kazanmasını dikkate alan ortaklık bölgedeki yeni projesi Aris Grand Tower ile yatırımcısına yüksek prim getirecek.

1+1'den 3+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan proje 310 daireden meydana geliyor. Projenin ilk 3 katında home ofis olarak kullanılabilecek daireler yer alacak. 1+1 konut tipinde 184 dairenin bulunduğu projede 104 adet 2+1 konut, 12 adet ise 3+1 daire olacak. İki katlı otopark alanının bulunduğu Aris Grand Tower'da aile başına bir araçlık alan tahsis edilecek. Diğer iki kat ise mağazalar için ayrılacak. Ayrıca proje tamamlandığında içerisinde kreş de yer alacak.      

 

DAİRE FİYATLARI 229 BİN LİRADAN BAŞLIYOR 

Çamoğlu Mimarlık'ın çizdiği proje, mimari açıdan beğeni topluyor. Yüksek katlı, farkındalığı yüksek olan Aris Grand Tower, bölgedeki rakiplerinden ayrışıyor. 

15. katından sonra güney cephede deniz manzarası sunan proje, daha önceki projelerinde olduğu gibi Aris Grand Tower ile de yüksek prim kazandıracak. 1+1 dairelerin 229 bin TL'den satışa sunulduğu proje için yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 36 ay vade farksız taksit yapılabilecek. KDV oranı ise konutlar için yüzde 1 olarak belirlenirken, ticari ünitelerin KDV oranı yüzde 8 olacak. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

 

Aris Grand Tower Esenyurt Adile Naşit Bulvarı Çamoğlu Mimarlık