Marina Ankara / Sinpaş Yapı

Sinpaş Yapı firmasının Marina Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Marina Towers Ankara

Ankara Marina Towers'ta peşinatsız ev!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 02.04.2015
Marina Towers projesinde satışlar başladı, ödeme planları ilgi çekti...
120 bin 533 metrekare arsa üzerine kurulan Marina Ankara'nın ilk projesi Marina Towers satışa sunuldu. 1+1'den 7,5+1'e kadar farklı yaşam alanlarından oluşan proje, marina, vadi ve Eymir Gölü manzarasına sahip.

Marina Towers içerisinde neler var?

Ankara'nın ilk ve tek marinasının olacağı bu projede; aşıklar köprüsü, iskeleler, yaşam köprüsü, su sahnesi, deniz feneri, su-ışık gösterileri, kafe ve restoran, marina caddesi, bisiklet yolu, marina caddesi, kuş evleri, huş koruluğu, saklı koy, fitness ve yoga terasları, ada köprüsü, bisiklet yolu, marina shuttle, kumsal, Snowland ve Çankaya Tenis Kulübü bulunuyor. 

Dünyanın en heyecanlı ve en modern pisti olan Snowland ile yılın 365 günü kayak yapabileceksiniz. 

Konut fiyatlarının 284 bin 300 liradan başladığı Marina Ankara, toplamda 2 bin 518 daireden meydana geliyor. Konutların alanları 69 metrekareden başlayarak 444 metrekareye kadar uzanıyor. 

Marina Towers ödeme planı

Ankara, Çankaya - Oran'da konumlandırılan projede teslimlerin 2018 yılının Mart ayında yapılması hedefleniyor. 

Lansmana özel yüzde 7 indirimin uygulandığı Marina Towers'ta yüzde 10 peşinat ardından 40 veya 48 ay aylık ödeme planları ile ev sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız ev sahibi olmak isteyenler için projede, yüzde 40'ını Sinpaş'a, yüzde 60'ını ise banka kredili ödeyebilirsiniz.
 

Marina Towers marina ankara