İnci Yaka Ankara / Ender İnşaat - Kıbrıs İnşaat

Ender İnşaat - Kıbrıs İnşaat firmasının İnci Yaka Ankara projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ankara İnci Yaka

Ankara İnci Yaka'da fiyatlar 449 bin TL'den başlıyor

Konut Projeleri Sinem Öztürk 07.10.2017
Başkent'in yenilenen yüzü Mamak'ta yükselen İnci Yaka projesinde lansman dönemine özel 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.
Ender İnşaat – Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı tarafından inşa edilen İnciyaka projesi 276 konut ve 25 ticari üniteden meydana geliyor. 29 bin metrekare arsa üzerine kurulan İnci Yaka Ankara'da 214 adet 163,30 metrekare büyüklüğünde 3,5+1'ler, 62 adet 180 metrekare büyüklüğünde 4,5+1 daireler bulunuyor. Cadde mağazaları ise 480 metrekareden başlayan büyüklüklerde depolu ve asma katlı olarak tasarlandı. Projede lansmana özel 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar yapılıyor. Projede teslimler 2019 yılında yapılacak.

200 milyon TL yatırımla yükseliyor

IKEA ve Nata Vega AVM'nin yanında yer alan İnci Yaka Ankara'da kesintisiz 15 bin metrekare yeşil alan bulunuyor. Projedeki tüm dairelerde ayrıca 10 metrekare büyüklüğünde bir yemek odası daha planlanıyor. 200 milyon lira yatırımla inşa edilen İnciyaka Ankara projesinde bahçe katında balkona ve yemek odasına açılan teras bahçeler yer alıyor. Projenin sunduğu ayrıcalıklar arasında mini futbol hasası, basketbol ve voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, bisiklet yolu, fitness salonu, sauna, Fin hamamı, yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Ankara İnci Yaka inciyaka inci yaka ankara ender inşaat kıbrıs inşaat