AND Pastel / AND Gayrimenkul

AND Gayrimenkul firmasının AND Pastel projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
AND Pastel

AND, Kartal’ın rengini değiştirecek

Konut Projeleri Emine Pile 26.03.2016
AND Gayrimenkul, Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından Kartal’de yeni bir konut projesine imza atıyor: AND Pastel…
Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektörüne giriş yaptığı markası AND Gayrimenkul, yeni konut projesi AND Pastel ile Kartal'a renk getirecek. Konut, ofis ve dükkanlardan meydana gelen proje, 7 blokta 1.20 konuttan oluşuyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunan AND Pastel, 46 bin 597 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 5 bin 280 metrekaresi ticari alanlara, 3 bin 200 metrekaresi ise ofislere ayrılan dev projede teslimlerin ise Haziran 2018'de başlaması planlanıyor. 

LANSMAN ÖNCESİ SATIŞLAR BAŞLADI 

Ön taleplerin toplanmaya başladığı proje yoğun bir ilgi uyandırdı. Bölgenin en büyük ölçekli konut projelerinden biri olacak olan AND Pastel projesine daha şimdiden 1.400'ün üzerinde kişi başvuruda bulundu.

Sınırlı sayıda daireler için şirket çalışanları ve ön talepte bulunan kişilere öncelik tanınıyor.  En düşük daire fiyatının 317 bin TL olan projede uygun ödeme koşulları da dikkat çekiyor. AND Pastel'de %1 KDV avantajının yanı sıra %5 peşinat ile ev sahibi olma şansı sunuluyor.

AND Pastel projesinin 2016 Nisan ayında yapılacak lansmanı için gün sayıyor.

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

AND Pastel AND Gayrimenkul