Akzirve Strada Bahçeşehir / Akzirve Gayrimenkul

Akzirve Gayrimenkul firmasının Akzirve Strada Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Akzirve Bahçeşehir

Akzirve Bahçeşehir’de 192 bin 500 liraya daire!

Konut Projeleri Emine Pile 08.11.2016
Akzirve Gayrimenkul, yeni projesi için son günlerde değerine değer katan bölgelerden olab Bahçeşehir’i seçti.
İstanbul'un hızla değer kazanan lokasyonlarından Bahçeşehir'de inşa edilen Akzirve Bahçeşehir 30 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. 3 etap olarak inşa edilmesi planlanan proje toplam 8 bloktan meydana geliyor.Toplam 2 bin 500 bağımsız bölümden oluşan projenin ilk etabında 747 konut bulunuyor.  

1+1'den 4+1'e farklı büyüklüklerde konut alanlarının yer alacağı projede, alışveriş caddesi ve mağazalar da olacak. Projede standart konutların yanı sıra 4+1 ve 5+1 tipinde dubleksler de olacak. 250 milyon dolarlık yatırımın öngörüldüğü Akzirve Bahçeşehir projesinde daire fiyatları 192 bin 500 liradan başlangıç gösteriyor. 

Bünyamin Derman DBArchitects Mimarlık tarafından caddeli ev konseptinde tasarlanan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. Projede ayrıca C40 sınıfı beton kullanılıyor. Akzirve Bahçeşehir'de sosyal tesis olara ise kafe, restoran, mağaza, market, açık hava oyun alanları, geniş parklar, zengin sosyal olanaklar yer alacak.

TESLİMLER ETAP ETAP!

Teslimlerin etap etap yapılacağı Akzirve Bahçeşehir'de 1.Etap teslimleri Aralık 2018'de, 2. Etap teslimleri Nisan 2020'de, 3. Etap teslimleri ise Nisan 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek. 

Akzirve Bahçeşehir Akzirve fiyatlar Akzirve Bahçeşehir daire fiyatları Akzirve Bahçeşehir teslim