Ahes Misal İstanbul / Çevre ve Şehircilik Bakanlığı - GOPAŞ - Süleyman Ekşi İnşaat

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı - GOPAŞ - Süleyman Ekşi İnşaat firmasının Ahes Misal İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ahes misal istabul gaziosmanpaşa projesi

Ahes Misal İstanbul'da daire fiyatları 340 bin liradan başlıyor

Konut Projeleri Esra Karaşin 20.11.2017
Ahes Misal İstanbul, Süleyman Ekşi İnşaat, GOPAŞ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ortaklığı tarafından 2 milyar lira yatırım değeriyle yükseliyor.
Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı bölgesinde 100 bin dönüm alan üzerinde hayata geçirilen projede 2 bin 400 konut, 359 odalı otel, cadde dükkanları ve 20 bin metrekare ofis bloğu yer alıyor. Daha Modern, daha konforlu, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Gaziosmanpaşa'nın hedeflendiği, Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Ahes Misal İstanbul projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulmak mümkün.

Daire fiyatlarının 340 bin lira ile 1 milyon 46 bin lir arasında değiştiği projede;1+1 daireler 340 bin lira ile 513 bin lira, 2+1 daireler 491 bin lira ile 868 bin lira, 3+1 daireler 757 bin lira ile 1 milyon 46 bin lira arasında değişiyor.

Ahes Misal İstanbul, lokasyonuyla avantaj sağlıyor

İstanbul'un merkezinde olan konumu ile TEM ve çevreyollarının yanı başında Haliç'e komşu olan Ahes Misal İstanbul, Vialand, Giyimkent ve Tekstilkent gibi bölgelerin önemli finans noktalarına yakın mesafede yer alıyor.

 

ahes misal istabul ahes misal istabul fiyat ahes misal istabul nerede ahes misal istabul lokasyon ahes misal istabul ödeme seçenekleri ahes misal istabul süleyman ekşi inşaat süleyman ekşi inşaat ahes misal istabul