3. İstanbul Grand Rezidans

3. İstanbul Grand Rezidans’ta daire fiyatları ne kadar?

Konut Projeleri 28.09.2017 11:50

3 etaptan meydana gelen 3. İstanbul’un son etabı 3. İstanbul Grand Rezidans bugün tanıtıldı.

Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup'un bir araya gelerek oluşturduğu ASAF İş Ortaklığı imzası taşıyan 3. İstanbul projesinin son etabı 3. İstanbul Grand Rezidans'ın detayları açıklandı.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen projede daire büyüklükleri 76 metrekare ile 252 metrekare arasında değişiyor. Projenin teras alanları 100 metrekareye kadar çıkıyor.

Grand Rezidans adı verilen yeni etap 140 daireden oluşuyor. Lansmana özel yüzde 5 indirim imkanı sunan projede daire fiyatlar 299 bin liradan başlangıç gösteriyor, 773 bin liraya kadar çıkıyor.

YABANCILARIN İSTANBUL'A BÜYÜK İLGİSİ VAR

Lansmanda önemli açıklamalarda bulunan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal, "3. İstanbul projesi 1.500 üniteden meydana geliyor. İhale bedeli 1 milyar 42 milyondu. Yabancı yatırımcılardan projemize bizim projemizle birlikte İstanbul'a büyük bir ilgi var. Bizim yabancı ortağımız önümüzdeki dönem Türkiye'de büyük projeler yapacaklarını ifade ediyorlar. İhalelere katılıyoruz, teklifler veriyoruz" dedi.

Yabancıların Türkiyie'ye olan ilgisini değerlendiren Akbak, "Gayrimenkul sektöründe yabancı ilgisinin önümüzdeki günlerde de devam edeceğini düşünüyoruz. Onlara uygun konut yatırımları yapmayı da düşünüyoruz. Yeni etapta 480 daire var. Lansmanı 2017 içinde yapılacak. Ticari alanlar ise 2018'de satılacak" açıklamasında bulundu.