qnb-finansbank-konut-kredisi

QNB Finansbank, konut kredisi faizlerini indirdi!

Konut Kredileri Uğurcan Tokay 02.11.2016
Ev almak isteyenler için QNB Finansbank, konut kredisi faizlerini yüzde 0,9'a düşürdü.
Konut kredisi faizlerinininmesiyle birlikte emlak piyasası hareketlenmeye başladı. Özellikle markalı konut projelerinde faizler yüzde 0,7 seviyesine kadar gerilerken, bankalar direkt konut kredilerinde oranı yüzde 0,9'a düşürdü.

QNB Finansbank, konut kredisi faizlerini aylık yüzde 0.90'a kadar düşürdü. İhtiyaç kredilerinde ise aylık yüzde 1,14'ten başlayan faiz oranı uygulanmaya başlandı.

QNB Finansbank konut ve ihtiyaç kredisi faizlerinde indirime gitti. Bankadan, konut kredisi aylık yüzde 0,90'dan, ihtiyaç kredisi ise yüzde 1,14'ten başlayan faiz oranlarıyla temin edilebilecek.

QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, olumlu beklentiler doğrultusunda faiz oranında indirime gittiklerini ifade etti. Kurtoğlu, “Faiz oranlarında yaptığımız indirim ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza destek olmayı hedefledik. İhtiyaç kredisi oranlarındaki indirim ise yine vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamalarını sağlayacak” dedi.

finansbank konut kredisi faizleri 2016 konut kredisi faizleri düştü mü konut kredisi faizleri ne kadar qnb finanbank konut kredisi faizi