Vaditepe Bahçeşehir / iptaş

iptaş firmasının Vaditepe Bahçeşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vaditepe bahçeşehir projesinin genel görünümü

Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir’i bu firmalar inşa edecek

KİPTAŞ Uğurcan Tokay 22.05.2014
Bahçeşehir'de hayata geçirilecek olan proje konsepti ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor
Kiptaş tarafından hayata geçirilmekte olan Vaditepe Bahçeşehir projesini farklı inşaat firmaları inşa edecek. Her firma belli bir konut ve ticari alan sayısına sahip. İşte o firmalar;

Kibritçi Yapı: Vaditepe Bahçeşehir'in 294 konutunu inşa edecek olan Kibritçi Yapı 2+1 ve 3+1 konutları hayata geçirecek. Konutlar 9 bin 595 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilecek.

Binres İnşaat&İlkyapı: Vaditepe Bahçeşehir projesinin 753 konutu ile 40 ticari birimine imza atacak. 78 bin 11 metrekare alanda çalışacak olan şirketin hayata geçireceği yapılar içinde 3+1, 4+1 ve 6+1 konutlarla birlikte dükkanlar ve sosyal tesis alanı bulunmakta.

Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan: 384 konutla birlikte 44 ticari birim inşa edecek olan Kiptaş'ın alanı 18 bin 596 metrekare olarak belirlendi. Bu bölümde inşa edilecek olan blok sayısı 6.

Hasen Yapı: Vaditepe Bahçeşehir projesinin 806 konutluk bölümüne imza atacak. Şirketin blokları inşa edeceği alan 34 bin 612 metrekare.

Özbek İnşaat: Şirket, Vaditepe Bahçeşehir projesi kapsamında 70 bin 238 metrekare arsa üzerinde 995 konutla birlikte 22 ticari birim inşa edecek.

 

Vaditepe Bahçeşehir Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir