Evim Kadıköy / Anka Yapı

Anka Yapı firmasının Evim Kadıköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
piyalepaşa istanbul kentsel dönüşüm

Piyalepaşa'da dönüşüm tam gaz!

Kentsel dönüşüm Uğurcan Tokay 02.05.2015
Piyalepaşa'nın kentsel dönüşümünde çalışmalar devam ederken hak sahipleriyle görüşmeler sürüyor.
Kentsel dönüşümün devam ettiği İstanbul'da her gün yeni bir olay yaşanıyor. Anadolu Yakası'nda Fikirtepe'de dönüşüme devam edilirken, Avrupa Yakası'nda Piyalepaşa bölgesi ön plana çıkıyor. Özellikle Piyalepaşa bölgesinde hak sahipleriyle görüşmeler çok sağlıklı bir şekilde ilerliyor.

Çalışmalar sürüyor

Polat Holding bünyesinde dönüşüme devam eden Piyalepaşa Gayrimenkul, hak sahipleriyle anlaşma sürecini en iyi şekilde tamamlamayı hedefliyor. Anlaşma sağlanan bölgelerde çalışmalar devam ederken, bir binada ilginç bir gelişme yaşandı.

Problemler konuşarak çözülüyor

Şirket, mevcut binadaki tüm hak sahipleriyle anlaşırken zemin kattaki dükkan sahibinin çıkmak için para istemesi, yeni inatçılar ortaya mı çıkıyor sorusunu akıllara getirdi. Emlaktasondakika.com olarak görüştüğümüz Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel ‘Biz burada konuşarak tüm problemlerimizi hallediyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da aynı yolu izleyeceğiz. Dükkandaki şahısla da görüşmelerimiz devam ediyor' diye konuştu. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

piyalepaşa kentsel dönüşüm fikirtepe kentsel dönüşüm fikirtepe inatçısı