3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi

3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi 24 Kasım’da başlıyor

Kentsel dönüşüm Emine Pile 23.11.2016
Piri Reis Harita, Gayrimenkul ve CBS Derneği tarafından düzenlenen 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi 24 Kasım’da başlıyor.
“Piri Reis Harita, Gayrimenkul ve CBS Derneği” tarafından düzenlenen “3. KENTSEL DÖNÜŞÜM ZİRVESİ”, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımı ile birlikte, 24-25 Kasım 2016 tarihlerinde Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. 

3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi”, yerel yönetim temsilcilerini, inşaat ve finans sektörünü, kamu ve özel sektör profesyonellerini ve akademisyenleri, kentsel dönüşümün tüm boyutlarını tartışmak için yeniden bir araya getiriyor. 

“2023 Vizyonu ve Hedefleri Doğrultusunda Sürdürülebilir Kentsel Yenileme” temasıyla düzenlenecek 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi'nde, kentsel yenileme projelerinin hukuksal, teknik ve proje yönetim süreçlerine ilişkin bilgi paylaşımları uzmanları tarafından yapılacak, süreçlerin iyileştirilmesi için katılımcılara katkı sağlayacak. 

“Piri Reis Harita, Gayrimenkul ve CBS Derneği” tarafından organize edilen etkinlik serisinin, bu yıl düzenlenen “2023 Vizyonu ve Hedefleri Doğrultusunda Sürdürülebilir Kentsel Yenileme” temalı 3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi 24 – 25 Kasım 2016 Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde 10.0'da başlayacak.

Detaylar için tıklayınız!

3. Kentsel Dönüşüm Zirvesi