Esenler Emlak Konutları / Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş.

Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş. firmasının Esenler Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Emlak Konut GYO

Emlak Konut'tan büyük Ramazan fırsatı!

İhale Zeynep Karabağ 07.06.2016
Emlak Konut, çeşitli projelerdeki 8 arsa ve 128 adet ticari ünitesini açık artırma ile satışa sunuyor.
Emlak Konut GYO bünyesinde yer alan 8 arsa ile Bahçekent Emlak Konut ofisleri, Esenler Emlak Konutları dükkanları, Park Yaşam Mavişehir, Burgazkent Çarşı, Evora İstanbul, Andromeda Gold, Körfezkent 3, Unikonut ve Stüdyo 24'te yer alan ticari üniteleri satışa çıkarıyor. 

240 aya varan vadeler ve büyük ödeme kolaylıklarıyla satışa açılan arsa ile ticari ünitelerin açık artırma usulüyle ihalesi 23 Haziran 2016 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

bahçekent emlak konut

Konumları ve yatırım değeriyle dikkat çeken bu arsa ve ticari ünitelerle Emlak Konut GYO adeta 'Büyük Ramazan Fırsatı' sunuyor.

970 daireden meydana gelen Esenler Emlak Konutları'nda 23 ticari alan yer alıyor. Konutların ve dükkanların hemen teslim edildiği projede her birime özel otopark alanları mevcut. Bahçekent Emlak Konutları, 1506 konut ile 282 adet ticari üniteden oluşuyor. Proje içerisinde 1 ilköğretim okulu, 1 adet kreş ve 1 adet cami de yer alıyor. 

Emlak Konut GYO'nun satışa sunduğu arsaların 3'ü İstanbul, 2'si Ankara, 2'si Kastamonu, 1'i ise İzmir'de yer alıyor.

Emlak Konut GYO