atlantik fly
Haberler / Konut Projeleri / Atlantik Fly’ın Maltepe Park standına yoğun ilgi!

Atlantik Fly’ın Maltepe Park standına yoğun ilgi!

Konut Projeleri 17.05.2017 15:12

Atlantik Yapı'nın Pendik'teki Atlantik Fly projesine konut alıcılarının ilgisi her geçen gün artıyor.

Atlantik Yapı'nın yeni projesi Atlantik Fly, Anneler Günü'ne özel olarak Maltepe Park AVM'de açtığı stantta yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Pendik bölgesinin çehresini değiştirecek olan projenin standına gelen yatırımcılar, Atlantik Fly'dan daire alımı için söz kesti.

Uygun fiyatlar, cazip fırsatlar

140 konuttan oluşan ve 1+1, 2+1, 3+1 dairelere yer verilen Atlantik Fly projesinde teslimler Nisan 2019 tarihinde başlayacak. Fiyatların 230 bin lira seviyesinden başladığı projenin Maltepe Park'taki standında en fazla ilgiyi, 265 bin liradan başlayan 2+1 daireler gördü.

İlk satış avantajları sürüyor

Maltepe Park AVM'deki standa özel cazip fırsatların sunulduğu Atlantik Fly'da ilk satış dönemine özel avantajlar sürüyor.

Metroya 850 metre

Her geçen yıl yolcu kullanım sayısının arttığı Sabiha gökçen Havalimanı'nın projeye yakın olması büyük bir avantaj. Metroya 850 metre uzaklıkta yükselen Atlantik Fly Evleri, bu anlamda önemli prim potansiyelini de elinde bulunduruyor.

Sıfır faizle ev sahibi olma fırsatı

40 ay sıfır faizli ödeme seçeneğiyle ev almak isteyenlere büyük fırsatın sunulduğu Atlantik Fly Konutları'nda yüzde 13'lük satış seviyesine ulaşıldı. 3-4 bin personeliyle bölgeye gelecek olan Garanti Teknolojileri Kurumu'yla birlikte bölge, konut anlamında müthiş bir hareketliliğe ulaşacak. 

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com