Vogue Business Center projesi
Haberler / Konut Projeleri / Vogue Business Center’a büyük ilgi!

Vogue Business Center’a büyük ilgi!

Konut Projeleri 10.06.2016 15:10

AYSE Yapı tarafından Ataşehir’de inşa edilen Vogue Business Center projesinin yüzde 50’si kısa sürede satıldı.

“Vogue Business Center Projesi tüm Ataşehir bölgesinde bir ilki gerçekleştirdi. Satışta ‘Entegre Emlak Ofisleri' dönemini başlattık ve 10 günde yüzde 50 satış oranına ulaştık. Daha önce böyle bir satış sistemi uygulanmamıştı. İyi bir entegrasyonla Anadolu Yakası'nın tüm emlak ofislerini ağırladık ve birlikte kazanalım dedik. Projemize çok inanmamıza rağmen bizi bile şaşırtan, çok yüksek bir satış grafiği yakaladık. Biz, Ataşehir'de olmayanı ürettik. Bu bölgede her yerde konut olmasına rağmen ofis açığı bulunuyor. Bizden ofis alan şirketler A+ firmalar. Nihayet istediğimiz metrekarelerde ofis bulduk ve kiradan kurtulduk diyorlar. Sonuçta doğru proje ile doğru satış sistemini birleştirerek bu başarıyı elde ettik.” 

“İsteseydik yüzde 100'ünü satardık”

“Satışlardan dolayı çok memnunuz. Ataşehir'de 10 günde böyle bir ciro döndüğünü sanmıyorum. İsteseydik projenin yüzde 100'ünü satardık. Gelen yoğun talebi çoklu alımlarla, proje birkaç kişiye gitmesin diye sınırladık. Böylece binada organik bir denge oluştu. Şu anda birçok güçlü firma var ve hepsi oturmak üzere satın aldı. Ekibimizden ve satış hızımızdan çok memnunuz.”

“Satış ve pazarlama konusunda diğer projelerin aksine tek bir emlak ofisi ile çalışmak yerine, Remax Altın ofisin kurucusu İsmail Gökalp'in işbirliği ile bu satış organizasyonuna imza attık. Birlikte kurduğumuz ‘Emlak Entegrayonu Sistemi' hem bize müşteri getiren emlak ofislerinin yatırımcılarına uygun şartlar sağlıyor hem de emlak ofislerine kazandırıyor. Dolayısıyla bize de ender rastlanacak bir başarı sağladı. İsmail Bey'in bu organizasyonla gerçekleştirdiği performans bize çok kısa sürede yüzde 50 satış olarak geri döndü. Ortaya çıkan bu ciro Ataşehir için bir rekordur. Şu anda bir sonraki ofis ve konut projemizin hazırlığı içindeyiz. Bu konularda yeniliklerimiz ilerleyen dönemdeki projelerimizde de devam edecek” diyerek sözlerini noktaladı.