Ulan İstanbul
Haberler / Güncel / Ulan İstanbul dizisi işte bu semtlerde çekiliyor!

Ulan İstanbul dizisi işte bu semtlerde çekiliyor!

Güncel 17.02.2015 10:03

Kanal D’nin sevilen dizilerinden olan ve yeni bölümleriyle internette yayınlanacak olan Ulan İstanbul, izleyiciye heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

ESD - 34. bölümü ile internette yayın hayatına başlayan gençlerin sevdiği dizi Ulan İstanbul izleyenleri ekranlara kilitledi. 

Başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu ve Zihni Göktay gibi oyuncuların paylaştığı dizi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Konağın bulunduğu çekim yeri Çengelköy olan dizinin diğer çekim yapılan yerleri arasında ise Beykoz Kundura Fabrikası, Beykoz, Üsküdar bulunuyor.

Dizisinin konusu 

İstanbul'da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi; “Adaletli Çalmak”tır. 

Biraraya gelen 7 kişilik çetenin yaptığı işleri konu alan ve pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında 20.00'de izleyiciyle buluşan dizinin artık internette yayınlanması planlanıyor.