özcan deniz
Haberler / Güncel / Özcan Deniz villasını eski eşine bırakıp kiraya çıktı!

Özcan Deniz villasını eski eşine bırakıp kiraya çıktı!

Güncel 04.10.2019 09:51

Boşanmalarına rağmen eski eşiyle aynı evde yaşayan Özcan Deniz, evi terketti. Özcan, yan siteden aylık 20 bin liraya villa kiraladı.

Özcan Deniz, 2016'da aşk yaşamaya başladığı, kendinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de evlenmiş, 15 ay sonra da sürpriz bir şekilde boşanmıştı! Boşanmalarına rağmen aynı evi paylaşan eski çift Özcan Deniz ve Feyza Aktan sonunda ayrı evlerde yaşamaya başladı. Özcan Deniz villasını eski eşi Feyza Aktan'a bıraktı kiraya çıktı.

Özcan Deniz, 2016'da aşk yaşamaya başladığı, kendinden 20 yaş küçük Feyza Aktan ile 8 Mart 2018'de evlenmiş, 15 ay sonra da sürpriz bir şekilde boşanmıştı! Asıl sürpriz ise; boşanmalarına rağmen aynı evde yaşamalarıydı. Öğrendim ki Deniz, geçen hafta evden ayrılmış. Çocukları için geçen yıl Şubat'ta Zekeriyaköy'de satın alıp birleştirdiği iki villayı eski eşi ve 15 aylık oğluna bırakıp, ceketini alıp çıkmış. Sürpriz ayrılığın perde arkası hâlâ gizemini korusa da, çiftin boşanmalarına rağmen Haziran'dan bu yana aynı evde yaşamalarının nedeni ise oğulları Kuzey'miş.

YAN SİTEDE OTURACAK

Oğlunun üzerine titreyen Özcan Deniz, çok uzağa da gitmemiş. Yine Zekeriyaköy'de, eski eşi ve oğluna yürüme mesafesindeki bir siteden aylık 20 bin liraya, 500 metrekarelik bir villa kiralamış. Bu arada bir başına kocaman villada ne yapacak onu da bilemedim tabii!!!

Sabah