Özcan Deniz
Haberler / Güncel / Özcan Deniz, Maslak Oto Sanayi'de dükkan açtı!

Özcan Deniz, Maslak Oto Sanayi'de dükkan açtı!

Güncel 05.06.2015 11:51

Oynadığı diziler ve sinema filmleriyle büyük bir servetin sahibi olan Deniz, geçtiğimiz ay apar topar ticarete adım attı.

Sanatçı Özcan Deniz, oldukça duygusal çıktı. Maslak Mashattan sitesinde oturan ünlü şarkıcı, lüks cipini tamir için götürdüğü Maslak Oto Sanayi'de dükkan açtı.

Her zaman gittiği tamircide çalışan ustayla arkadaş olan ve sık sık bu ustanın yanına gidip sohbet eden Deniz, geçtiğimiz aylarda arabasının bakımı için yine aynı tamircinin yolunu tuttu. Gittiğinde orada çalışan ustanın işsiz kaldığını öğrenen Deniz, çok üzüldü.

Hemen maddi sıkıntı çeken ustayı telefonla arayan şarkıcı, kendisine iş teklifinde bulundu. Daha sonra Maslak Oto Sanayi Sitesi'nde 4 dükkanı yan yana kiralayan Deniz, bunun karşılığında 600 bin dolar tutarındaki 1 yıllık kirayı ödedi. Araba bakım merkezinin başına sevdiği ustayı koyan Özcan Deniz, beklenmedik bir jest daha yaptı.

USTAYI FİRMAYA ORTAK YAPTI

Şarkıcı, firmanın yüzde 35'lik hissesini ustanın üzerine yaptı. Ticarete atılan ünlü şarkıcı, göstermiş oluğu bu duygusal tavrıyla da birçok ünlü isme örnek oldu.

SAKLAMAK İSTEDİ AMA...

Maslak Oto Sanayi'de Özcan Deniz'in yaptığı bu jest konuşulurken, ünlü şarkıcı bu davranışının gizli kalması için büyük çaba sarf etti.

Takvim