38. Yapı Fuarı

Yapı Fuarları, 2015’te de sektörü bir araya getirecek!

Genel 11.12.2014 11:08

Yapı Fuarları – Turkeybuild, 2015 yılında İstanbul, Ankara ve İzmir’de sektöre ilişkin tüm yenilikleri ilgilileriyle buluşturmaya devam edecek.

38 yıldır Türk yapı sektörü ve bölgelerinin en büyük fuarları olan Yapı Fuarları – Turkeybuild, 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ile 2015 yılındaki ilk ve en önemli buluşmasını Nisan ayında gerçekleştirecek. 

21 - 25 Nisan 2015 tarihlerinde 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 1-4 Ekim 2015 tarihlerinde 28. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ve 5–8 Kasım 2015 tarihlerinde ise 21. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir etkinlikleri start alacak. İstanbul'daki fuarın adresi yine Tüyap / Büyükçekmece,  İzmir'deki adresi Fuar İzmir, Ankara'daki fuarın adresi ise Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı olacak. 

YEM Fuarcılık tarafından 38 yıldır düzenlenen fuar, yerli ve yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaların bu yıl da uluslararası buluşma noktası olacak. 

Yapı Fuarları – Turkeybuild, YEM Fuarcılık'ın yapı sektöründeki 38 yıllık profesyonel deneyimini ITE Group PLC'nin sağladığı güçlü küresel ağ ile birleştirerek fuar katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratılmasına katkıda bulunmayı sürdürecek. Yapı Fuarları – Turkeybuild; üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik bölümlerine, sivil toplum örgütlerine, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına da ev sahipliği yapacak ve düzenlenecek konferans, seminer, sergi vb. etkinlik programları ile yapı dünyasına ışık tutmaya devam edecek.