Wooler Ürün Teknik Kılavuzu

Wooler Ürün Teknik Kılavuzu’nun 2. baskısı yayınlandı

Genel Emine Pile 27.11.2015
Eryap Grup tarafından 2014 yılı Şubat Ayı itibari ile sektöre sunulan Wooler Ürün Teknik Kılavuzu’nun zenginleştirilmiş 2. baskısı tamamlandı.
Yalıtım ve uygulama detayları açısından sektöre bir teknik referans kaynak kitabı olan Wooler Ürün Teknik Kılavuzu'nun beklenen 2. baskısı yayınlandı. Taş yünü özelinde “ilk” kılavuz kaynak olan Wooler Ürün Teknik Kılavuzu müteahhit firmalardan mimarlık/müşavirlik firmalarına, yalıtım uygulama firmalarından mühendislik/mimarlık fakültelerinde eğitim gören öğrencilere kadar geniş segmente hitap ederek yalıtım hakkında genel bilgi ve yapının her alanına dair teknik uygulama detayları sunuyor.

İçeriği mimar, inşaat mühendisi, makine mühendisi gibi teknik uzmanlara ve sektörün uygulama alanında uzman firmalarına danışılarak Eryap Grup Teknik departmanı tarafından oluşturulmuş taş yünü kullanıcılarına kaynak niteliğinde bir el kitabı olan Wooler Ürün Teknik Kılavuzu'nda, yalıtım hakkında genel bilgi, Wooler ürün tiplerine dair detaylı açıklamalar ve bilgiler, çeşitli mimari detay çözümleri ve teknik çizimler ile birlikte “Wooler Havada Yayılan Sesin Geçiş Kaybı” ve “Wooler'ın Yangına Karsı Tepkisinin TS EN 13501-1+A1:2013 Standardına Göre Sınıflandırılması” testlerinin raporları da yer alıyor.

Wooler Ürün Teknik Kılavuzu Eryap Grup Teknik