Sinem-Kenan çiftinin düğünü

Sinem-Kenan çiftinin düğününe brandalı önlem

Genel Emine Pile 14.05.2016
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bugün Ayvalık Cunda Adası’nda evleniyor.
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bugün nikâh masasına oturacak. Ünlü çift, hazırlıklarla ilgilenmek için birkaç gün öncesinden düğünün yapılacağı Ayvalık Cunda Adası'na gitti. Önceki gün törenin yapılacağı Ortunç Otel'de görüntülenen Kobal ve İmirzalıoğlu, hazırlıklarla yakından ilgilendi.

Davetlilerin oturacağı masalara kadar tüm detaylarıyla inceleyen aşıklara, ailelerinin yanı sıra oyuncu arkadaşları Uğur Yücel ve Şükran Ovalı da eşlik etti. 

ÖZEL SAHNE KURULDU

300 kişinin katılacağı düğün töreninden basının görüntü almasına engel olmak için ilginç bir yönteme başvuruldu. Görevliler çiftin isteği üzerine otelin çevresinin brandayla kapattı. Oteli çevresini kapatmak için yaklaşık 3 metre boyunda brandalar kullanıldı. Ortunç Otel'in plajına özel bir sahne de kuruldu. Karadenizli şarkıcı şarkıcı Serkan Balcı'nın sahne alacağı düğünde eğlence, after partiyle sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek. 

  • Düğün için İstanbul'dan 10 kişilik özel güvenlik ekibi getirildi.
  • Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Cunda'daki Ortunç Oteli'ndeki son hazırlıkları el ele kontrol etti.

Brandalı önlem

Çift, basının görüntü almasına engel olmak için otelin çevresini brandayla kapattırdı. 3 metrelik brandalar demir üstüne çekildi.

Sinem-Kenan çiftinin düğünü Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu Arda Turan Ayvalık Cunda Adasında düğün Ayvalık Cunda Adası