Köy / Siyahkalem Mühendislik İnşaat

Siyahkalem Mühendislik İnşaat firmasının Köy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
zenginler,amerika,köy,ada

Sadece 35 malikane var

Genel Merve N. Güreş 03.06.2015
Miami’deki Indian Creek Adası, dünyanın en zengin ve ünlü isimlerinin gizli sığınağı oldu. Özel güvenlikle korunan köyde sadece 35 malikane bulunuyor.
ABD'nin en güzel yerlerinden biri olan Miami'deki Indian Creek Adası dünyanın en zengin ve ünlü isimlerinin evleriyle meşhur oldu. Birbirinden lüks 35 malikanenin yer aldığı köyde evler 21 milyon dolardan alıcı buluyor. Ama çok zengin olmak ünlülere komşu olmaya da yetmiyor, ev alabilmek için özel referans gerekiyor. Özel bir güvenlik şirketi tarafından korunan köyde giriş ve çıkışlarda olağanüstü önlemler alınıyor.

1-İşadamı ve Milli Futbol Ligi'ndeki Philadelphia Eagles takımının eski sahibi Norman Braman'ın devasa evi ve olağanüstü bahçesi birbirinden kıymetli heykellerle donatılmış.

3-Efsanevi şarkıcı Julio Iglesias'ın da adada bir evi var. Ünlü yıldız 2008 yılında aldığı evi yıkıp baştan yaptı ardından 2012 yılında köyden yatırım için bir ev daha aldı.

8- Miami Dolphins takımının efsane koçu Don Shula ve karısı Indian Creek Village'ın en eski sakinlerinden biri.

10-Dünyanın en çok kazanan top modellerinden Adriana Lima ve  basketbolcu eşi Marko Jaric, 2009 yılında 9 milyon dolara köyden ev aldı.  

11-ABD'li milyarder ve fon yönetici Carl Icahn, 1997 yılında 7.5 milyon dolara 14 bin metrekerelik bu malikaneyi satın aldı.

12-Bir zamanlar podyumlara damgasını vuran topmodel  Elle MacPherson ve emlak kralı kocası Jeffrey Soffer adada 29 bin 270 metrekarelik 9 odalı bu evde yaşıyor.

15- Şarkıcı Beyonce ve kocası Jay Z uzun süre yaşadıkları evi, 2010 yılında 9.3 milyon dolara Hollandalı işadamı Geert-Jan Bakker'a sattı.

 

Emlaktasondakika.com

zenginler amerika köy ada