Profilo dondurucu

Profilo derin dondurucu alana kıyma makinesi hediye

Genel Emine Pile 15.08.2017
Ağustos ayında Profilo’dan derin dondurucu alan herkes 374 TL değerindeki kıyma makinesine 199 TL’ye sahip oluyor
Yaz aylarının sonuna yaklaşırken evlerde de salçadan, konserveye, yaz sebzelerinden, menemen harcına hareketli bir hazırlık da başladı. Bu hazırlıkların başrolünde ise kış hazırlıklarını kolaylıkla saklayabileceğiniz derin dondurucular var.

Profilo Dayanıklı Ev Aletlerinin her eve her ihtiyaca yönelik farklı büyüklük ve ebatlardaki yatay sandık tipi, dikey çekmeceli ve tezgah altı derin dondurucuları Ağustos ayı boyunca kampanya fiyatlarıyla sunulurken, seçili derin dondurucu modellerinden satın alanlar KM 1550 Kıyma Makinesini çok özel indirimli fiyatlarla sahip olabilecekler.

Profilo'nun indirim kampanyası sayesinde kış hazırlığı yapanlar hem Kurban Bayramı sonrası etlerini evlerinde hazırlayabilecek, kışlıklarını da derin dondurucu da güvenle saklayabilecekler.

DF6015W2VV, DF1036W3VN ve DF1015W3VV kodlu derin dondurucu modelleri hariç diğer derin dondurucu modellerinde geçerli olan kampanya ile Profilo KM 1550 kıyma makinesi 374 TL yerine 199 TL fiyatı ile tüm Profilo Yetkili Satıcılarında!

Profilo derin dondurucu Profilo derin dondurucu kampanyası Profilo ev aletleri