SICAM Fuarı

Kastamonu Entegre, Türkiye'yi İtalya'da temsil etti

Genel Emine Pile 08.11.2016
Türkiye'de ağaç panel sektörünün en büyük oyuncusu olan Kastamonu Entegre 18-21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen SICAM Fuarı'nda boy gösterdi.
İtalya'nın Pordenone şehrinde gerçekleşen fuar, dünyanın dört bir yanındaki sektör profesyonellerini bir araya getiren SICAM Fuarı, 18-21 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi. Sektördeki son yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmek isteyen yatırımcıları ağırlayan fuarda Türkiye'yi temsil eden şirketler arasında Kastamonu Entegre de yer aldı.

Kastamonu Entegre katılımcılardan büyük ilgi gördüğü fuarda Vision, Register&Emboss, Acrylic panel, Glossmax, Evogloss, Floorpan, Artfloor, Technotop, Dorpan, Doorlam, Teknopan, Teknolam, Medelam, Medepan, Lightpan ve Printpan ürünlerini sergiledi.

Kastamonu Entegre CEO'su Haluk Yıldız “Sektörün gücünü yansıtan, küresel anlamda bağlantıları güçlendiren fuarlara katılımımız devam ediyor. Küresel rekabetin kritik önem taşıdığı günümüzde, yeni ve nitelikli müşteriler kazanma fırsatını tanıyan SICAM fuarında yer almaktan memnuniyet duyduk” dedi. Kastamonu Entegre'nin, ahşabın doğallığını mekanlara yansıtan laminat parke ürünleri ile kentsel yaşam, yoğun tempo ve bunların beraberinde getirdiği yaşam taleplerine yönelik tüketicinin tercihlerine cevap verdiğini ifade eden Yıldız, “Ürünlerimiz aynı zamanda yalın, kullanışlı, estetik, kaliteli tasarımları ve renkleriyle yaşam tarzına ve dekoratif tercihe uygundur.” dedi.

Kastamonu Entegre SICAM Fuarı