Kastamonu Entegre

Kastamonu Entegre, Samsun’da eğitim verdi

Genel Kerim Çırak 01.09.2016
Kastamonu Entegre, yurt çapında sürdürdüğü eğitimlerin dokuzuncusu, Samsun'da geniş bir katılımla gerçekleştirdi.
Kastamonu Entegre, yaşam alanlarına kalite katmak üzere sunduğu hizmetleri, daha ileri seviyeye taşımak üzere parke ustalarına yönelik seminerlerine, Samsun'da devam etti.

Kastamonu Entegre; bayiler ve parke ustaları için Türkiye genelinde düzenlediği Laminat Parke Usta Seminerleri'nin dokuzuncusunu 26 Ağustos'ta Samsun'da gerçekleştirdi. Laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özelliklerine ve kullanım detaylarına dair önemli noktaların anlatıldığı seminerde, bayi ve parke ustalarından oluşan yaklaşık 250 katılımcıya uygulamalı parke eğitimi verildi. Katılımcılara Floorpan ve Artfloor laminat parkelerin sıcak ve doğal dokusunun zeminlerle birleştirilerek yaşam alanlarının geneline değişim olarak yansıtabilecekleri de anlatıldı. Eğitimler sonunda yapılan sınavla birlikte katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

Samsun'un sahip olduğu eğitim, sanayi, ticaret ve ulaşım imkanlarıyla Türkiye'nin ekonomik anlamda en güçlü ekonomilerinden biri olduğunu ifade Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, "Akçay bölgesindeki yonga lehva tesisimizle 2009 yılından bu yana faaliyette bulunduğumuz Samsun'da bayilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte yerel ekonominin güçlü bir oyuncusu olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye genelinde parke ustalarıyla bir araya geldiğimiz sektörel eğitimlerin Samsun ayağı büyük ilgi gördü. Bayi ve parke ustalarına verdiğimiz bu eğitimlerin Samsun genelinde sunduğumuz hizmet kalitesini artırmaya önemli bir katkısı olacak. Gelişmiş ekonomisiyle Karadeniz'in en önemli ticaret ve kültür merkezlerinden biri olan Samsun'da imza atacağımız yeni uygulamalarla farklılık oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Kastamonu Entegre Kastamonu Entegre eğitimleri