Kale Kent / Gül İnşaat - 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. - Liv Yapı

Gül İnşaat - 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. - Liv Yapı firmasının Kale Kent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kalekent

Kalekent’ten babalara özel ekstra indirim!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 20.06.2015
Beylikdüzü’nün hayata geçirilen KaleKent’te Babalar Günü’ne özel peşin veya kredili satışlarda yüzde 10+ yüzde 2 indirim kampanyası düzenleniyor.
Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S İnşaat ortaklığında Beylikdüzü'nün kalbinde Avrupa Birliği (AB) standartlarındaki en büyük yeşil alanına komşu olan KaleKent projesinde, Babalar Günü'ne özel peşin veya kredili satışlarda % 10+ %2 indirim kampanyası düzenleniyor.

Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın, yüzde 60'ını satışının tamamlandığı Kalekent projesinde Babalar Günü'ne özel peşin veya kredili satışlarda % 10+ %2 indirim kampanyası ile son yatırım fırsatları sunduklarını söylüyor.

Metrekaresi 3 bin 500 TL'den başlıyor

Az katlı mimarisi ve özel konumu ile bölgede dikkat çeken projede metrekare fiyatları 3 bin 500 liradan başladığını belirten Sönmez Aydın, “KaleKent projesi, Beylikdüzü'nün AB standartlarındaki en büyük yeşil alana komşu olması ile oksijeni bol bir alanda yükseliyor. Projemiz, ailelere yönelik 2+1, 3+1 ve 4+1'lerin yer aldığı 1471 daire ile 55 adet işyerinden oluşuyor. Yaşamın başlamasına sayılı günlerin kaldığı KaleKent projemizde, yatırım ya da oturum amaçlı konut alacaklara kısa zamanda oturum ya da kiralama yapma fırsatı da sunuyoruz” diye konuşuyor. 

Yeşilin kalbinde huzurlu yaşam

Yeşilin kalbinde huzurlu bir yaşam sunan KaleKent, merkezi lokasyonu ile okul, kreş, alışveriş noktaları ile Beylik Pazarı gibi ailelerin çok sık olarak gittikleri noktalara yakınlığı ile de öne çıkıyor. Metrobüs ile ulaşımı kolaylaşıp yatırım değeri yükselen Beylikdüzü, metro, hızlı tren gibi önümüzdeki dönemde bölgeye uzanacak yeni ulaşım projeleri ile değerine değer katmaya devam edecek.

Kalekent Babalar Günü kampanya