BANKA

İşte bankaların İstanbul'da ucuza sattığı konutlar!

Genel 26.03.2018 11:59

Bankalar, portföylerinde yer alan konutları açık artırma yöntemiyle satıyor. İstanbul'da uygun fiyatlarla bankalardan konut almak mümkün.

İstanbul'da hızla gelişen konut ve gayrimenkul sektöründe yeni projeler birbiri ardına hayata geçiriliyor. Bankalar, konut alma konusunda kredi desteği sağlarken, diğer bir yandan portföyündeki taşınmazların satışına devam ediyor.

Binlerce taşınmaza sahip portföyleriyle dikkat çeken bankalar, konut, arsa, arazi, otel, fabrika gibi birçok taşınmazın satışına devam ediyor. Özellikle portföyünde İstanbul'da konut bulunan bankalar, sundukları fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Ziraat Bankası

Esenyurt bölgesinde bulunan portföylerinde fiyatlar 93 bin 500 liradan başlıyor. Ziraat Bankası'nın ucuz sattığı konutların büyük bir bölümü Esenyurt'ta yer almakta. Fiyatlar dairelerin konumu ve şerefisyesine göre artış gösteriyor.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/ziraatten-duyurular/gayrimenkul/satilik-gayrimenkuller/detay?IhaleNo=6556

İş Bankası

Portföyünde değerli gayrimenkullerle birlikte cazip fiyatlı konutların da yer aldığı İş Bankası, İstanbul'da Beylikdüzü bölgesinde bulunan konutunu 160 bin liradan satışa açtı. Esenyurt'ta yer alan 2+1 dairesini ise İş Bankası 165 bin liradan satıyor.

http://www.istegayrimenkul.com/list.aspx?q=%u0130stanbul&list_sort=P1

Vakıfbank

Vakıfbank portföyünde yer alan en uygun konutu, 100 bin lira başlangıç bedeliyle satışa açtı. Gaziosmanpaşa'da yer alan 2+1 daire, krediye uygun değil. Teminat bedeli 5 bin lira olan konut için minimum 1000 lira artış yapma zorunluluğu bulunuyor. Yine Esenyurt bölgesinde yer alan portföyünde Vakıfbank, 110 bin lira ve 120 bin liraya konut  satıyor.

https://vakifbank.intengo.com/index.intengo?sort=gayrimenkul.baslangicDegeri.miktar&dir=asc&cid=2998485

Finansbank

QNB Finansbank, portföyünde fazla konut bulundurmasa da mevcut taşınmazlarını uygun fiyatlardan satıyor. Sultangazi'de Zübeyde Hanım Mahallesi'nde 42 metrekare 1+1 daireyi 70 bin liradan satıyor.           Yine Esenyurt'ta Kapadık Mahallesi'nde yer alan 2+1 daire, 90 bin liradan başlayan fiyatla alıcısını bekliyor.

https://www.qnbfinansbank.com/gayrimenkul/gayrimenkul-arama.aspx|

Garanti Bankası

Portföyünde yer alan gayrimenkullerin satışına devam eden Garanti Bankası, Esenyurt'ta yer alan dairelerini 115 bin lira, 130 bin lira seviyelerinden başlayan fiyatlarla satıyor. Dairelerin yer aldığı lokasyonlara göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Denizbank

Denizbank, portföyünde yer alan dairelerin satışına devam ediyor. Esenyurt bölgesinde yer alan konutlarını 85 bin lira, 100 bin lira, 110 bin lira seviyelerinden başlayan fiyatlarla satan Denizbank, farklı şehirlerdeki taşınmazlar için de uygun fiyatlı politika izliyor.

https://www.denizbank.com/hakkimizda/gayrimenkuller/?c=34&t=&r=1&cnt=&p=&pi=1&ps=10

Yapı Kredi

Yapı Kredi Bankası'nın portföyünde yer alan gayrimenkullerden Avrupa Yakası'nda olan dairelerin fiyatları 95 bin lira- 130 bin lira seviyelerinden başlıyor. Yatırım amaçlı alarak kullanılabilecek dairelerin İstanbul sınırları içerisinde yer alıyor.

https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/satilik-gayrimenkuller/

Albaraka Türk

Albaraka Türk bünyesinde İstanbul genelinde çok sayıda konut yer almasa da mevcuttaki en uygun daire Esenyurt'ta 160 bin liradan satılıyor. Mehterçeşme Mahallesi'nde yer alan 53 metrekarelik ev 160 bin liradan satılıyor.

https://www.albaraka.com.tr/satilik-gayrimenkuller.aspx

*Portföy, anlık olarak satış işlemi yapıldığından değişiklik gösterebilir.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com