ider mobilya

İder Mobilya, 4 ilde daha mağaza açıyor

Genel Hatice İlvan 18.03.2017
İder Mobilya, Adana, Denizli, Balıkesir ve Çanakkale’ye yeni mağaza açarak büyümesini sürdürüyor.
Mobilya sektöründe 30 yıllık deneyimiyle yer alan İder Mobilya, yeni mağaza yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor. Düşük marj ve yüksek satış politikasıyla müşterilerine her geçen yıl daha geniş bir lokasyondan ulaşan marka; Adana, Denizli, Balıkesir, Çanakkale illerinde mağaza açarak büyüme hamlesine hız kesmeden devam ederken Samsun mağazasını ise yeniledi.

2017 yılı hedefimiz; daha fazla noktaya ulaşmak

Modern tasarımlarını ve kalitesini her yere taşıma hedefinde olan İder Mobilya, Türkiye'nin dört bir yanına mağaza açmayı planlıyor. Yılsonuna kadar yurt içinde yeni mağaza ve şube açma hedefiyle öne çıkan İder Mobilya, yalnızca markanın değil, mobilya sektörünün gelişimine de olumlu katkı sağlıyor.  

İder Mobilya Genel Müdürü Mehmet Pınarbaşı, “İder Mobilya olarak, 2017 yılı ciro bazında en az yüzde 20 büyüme bekliyoruz. Kalite ve tasarımdan ödün vermeden, müşteriye sunduğumuz cazip fiyatlarla yoğun bir sezon geçireceğimizi düşünüyoruz” diye belirtti.

Mehmet Pınarbaşı; “Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz, 2017 yılı içerisinde de mağazalaşma çalışmalarını hızlandırarak daha fazla noktada tüketicilerimizle buluşmayı hedefliyoruz. Yurtiçinden gelen girişimcilerin bayilik taleplerini de değerlendirmeye devam ediyoruz. Açtığımız büyük metrekareli mağazalarla da, bu kaliteyi ve çeşitliliği ulaşılabilir fiyatlarla daha geniş bir kitleye sunmayı, Türkiye'nin farklı noktalarından tüketicilere ulaşmayı amaçlıyoruz. Adana, Denizli, Balıkesir, Çanakkale ve Samsun'da açacağımız mağazalarla burada bulunan müşterilerimizin taleplerine yanıt vereceğiz” diye belirtti.  

Müşterilerin modern ve kullanışlı mobilya kadar, cazip fiyatlı ürünlere de ihtiyaç duyduğu düşüncesiyle hareket eden İder Mobilya; modern tarzda yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, baza, yatak, ev aksesuarları ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik sunuyor.

ider mobilya