Meydan Halkalı / Gül İnşaat - Gültaş İnşaat - Gülyapı A.Ş.

Gül İnşaat - Gültaş İnşaat - Gülyapı A.Ş. firmasının Meydan Halkalı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Halkalı Meydanı

Halkalı Meydanı '15 Temmuz Şeref Meydanı' oluyor

Genel Zeynep Karabağ 29.07.2016
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Halkalı Meydanı'nın isminin, '15 Temmuz Şeref Meydanı' olarak değiştirileceğini bildirdi.
Küçükçekmece Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Küçükçekmece'de ikamet eden vatandaşlar, Halkalı Meydanı'nda gecenin geç saatlerine kadar vatan nöbetine devam ediyor. Türk bayraklarıyla birlik ve beraberlik duygusuna vurgu yapılan nöbette, vatandaşlar ikinci bir emre kadar meydandan ayrılmayacaklarını ifade ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgilerini dile getirdi. 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, şunları kaydetti:

"Halkalı Meydanının ismini Meclisimizin alacağı kararla, '15 Temmuz Şeref Meydanı' olarak değiştireceğiz. Bu meydan hepimizin şerefi. Bizleri nasıl bir tuzağın içine düşürmeye çalıştılar hep birlikte gördük. Ağır bedeller ödeyerek koruduğumuz vatanımıza ve bayrağımıza artık daha fazla sahip çıkacağız. Sizler Türkiye'de darbe yapmayı tarihe gömdünüz."

 

 

Halkalı Meydanı 15 temmuz şeref meydanı temel karadeniz küçükçekmece belediyesi