ISAF Fuarı

Güvenliğe dair her şey ISAF Fuarı’nda!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 16.09.2015
Güvenlik sektörünün festivali konumundaki, bölgenin en büyük buluşmasına ev sahipliği yapan Uluslararası ISAF Fuarı’nda açılış için geri sayım başladı
Yerli ve yabancı olmak üzere, dünyanın birçok farklı noktasından gelen ve sektörlerinde öncü olan fuar katılımcısı firmalarıyla dev bir buluşmaya sahne olacak ISAF Fuarı, bu yıl 17-20 Eylül tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde (İFM) hem yüksek sayıdaki katılımcısıyla daha büyük, hem de organizasyonuna ayrılan fazla sayıdaki holleriyle daha geniş bir alanda gerçekleşecek. 

19. kez düzenlenmesiyle sektördeki devamlılığını kanıtlayarak geleneksel bir organizasyon haline gelmiş olan Uluslararası ISAF Fuarı, şimdi ise organize edildiği üç holü de kendisine ayırarak gücünü de ortaya koyuyor. Bu yıl Uluslararası ISAF Fuarı'nda Security, IT Security ve Smart Home Fuarları'yla toplamda 281 firma katılımcı olurken geçen sene bu rakam 206'ydı. 2014 ISAF Fuarı'nda katılımcılara tahsis edilen net alan 9800 m2 iken, 2015 yılında ise ISAF Security 11323 m2, Smart Home 787,2 m2, IT Security'de ise 462,4 m2 olacak şekilde toplamda 12572,6 m2 alan fuar katılımcısı firmalar tarafından tutulmuştur. 

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Marmara Tanıtım Fuarcılık Genel Müdürü Feridun Bayram; “Uluslararası ISAF Fuarı'nda yakalamış olduğumuz büyüme rakamlarına bakıldığında görülüyor ki; ISAF Security fuarını tek başına düzenleyerek ‘Security' başlığına geniş yer verme kararımız, bizim açımızdan stratejik bir hamle olmaktan çok gereklilikten doğan bir düzenleme olmuştur. Fuarlarımızda yaşadığımız bu tür ‘sektör-kaynaklı' büyümelerin doğal genişleme durumları olduğunu düşünecek olursak eğer; bu sonuç bizim Marmara Tanıtım Fuarcılık olarak geçmişten bu yana ISAF'la ilgili yaptığımız planlamaların da son derece doğru olduğunu gösterir” dedi.

 

ISAF Fuarı Güvenlik fuarı Güvenlik sektörü