Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
vadişehir projesi ve yüksel akgül

Başakşehir'e devasa bir 'Vadi' geliyor

Genel Uğurcan Tokay 02.11.2015
Başakşehir’in dev projesi Vadişehir’in ve yeni yatırımların detaylarını paylaşmak üzere basın toplantısı düzenlendi
Irmak Group, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı'nın ortak girişimiyle, Başakşehir'de hayata geçirilen 650 konut ve 60 ticari üniteden oluşan Vadişehir hızla yükseliyor.  

Başakşehir'de  1.5 milyon metrekarelik şehir parkıyla birlikte bölgeye “Vadişehir” adını kazandıran projenin güncel durumu, bölgede devam edecek Vadişehir markalı yeni yatırımları ve şehir parkına ilişkin detayları paylaşmak üzere, Vadişehir satış ofisinde basın toplantısı düzenlendi. 

Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül ev sahipliğinde düzenlenen toplantı Emlaktasondakika.com'un canlı yayınında aktarıldı.. 

Vadişehir'in Başakşehir'e yeni bir hava kattığını belirten Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül "Burası devasa bir vadi olacak" dedi. İstanbul'a çok ciddi bir renk katacağının müjdesini veren Yüksel Akgül, E5'e doğru hareketlenme olacağını söyledi. Arsa fiyatlarının karşısında dairelerin bedava satıldığını belirten Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, yatırımlara devam edeceklerini ifade etti. Akgül, 122 dairelik bir bloğun yerli bir yatırımcı tarafından alındığını aktardı. 

Bölgenin kamu ve özel sektör yatırımları ile önemini artırdığını aktaran Yüksel, projenin 3. havalimanı, Sağlık Kent, 3. köprü gibi projelere yakın bir konumda olduğunu belirtti. 

vadişehir