Ariston Kombi

Ariston Kombi ve Avea’dan içinizi ısıtacak kampanya!

Genel Ayşe Özlem Kuruca 10.01.2015
Ariston, eşsiz İtalyan tasarımını kaliteyle buluşturduğu kombi modellerini Avea Kış Festivali’ne özel avantajlarla sunuyor.
Isıtma sektörünün lideri Ariston ve Türkiye'nin en yenilikçi mobil operatörü Avea, soğuk kış günlerinde Avea'lıların içini ısıtacak bir kampanyaya imza atıyor.  2 Ocak – 28 Şubat 2015 tarihleri arasında bir Ariston Kombi satış noktasından kombi satın alan tüm Avea'lılara, Avea Kış Festivali kapsamında 250 TL değerindeki 2 yıl ek garanti ücretsiz olarak sunulacak. 

Kampanyaya katılmak isteyen Avea'lıların, ARISTONKOMBI yazarak 5060'a mesaj atmaları ve cep telefonlarına gelecek kampanya katılım kodunu 444 82 84 Ariston Çağrı Merkezi'nden onaylatmaları yeterli. Böylece Avea'lılar,  normalde 3 yıl olan Ariston Kombi garanti süresini 250 TL ek ücret ödemeden 5 yıla uzatmanın ayrıcalığını yaşayacaklar. 

Ariston Kombi, benzersiz tasarımı, ürün kalitesi ve satış sonrasında müşterilerine sunduğu hizmetler ile 2015 yılında da Türkiye'nin önde gelen ısıtma markası olmaya devam ediyor. Cares, Genus, Clas, Egis veya Matis modellerini tüketicilerle buluşturan Ariston, yoğuşmalı kombileri ile yüzde 35'e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Kampanya ve Ariston kombi modelleriyle ilgili detaylı bilgi için Ariston satış noktaları veya ariston.com.tr web adresi ziyaret edilebilir.

Ariston Kombi Avea kampanya Ariston Avea kampanya kombi kampanyası