tekzen
Haberler / Ev Modası / Tekzen'den ısıtıcı ve sobalarla ilgili öneriler!

Tekzen'den ısıtıcı ve sobalarla ilgili öneriler!

Ev Modası 13.11.2020 06:30

Soğuk havaların kendini iyice hissettirmeye başladığı bu günlerde daha sıcak ortamlara ihtiyaç duyuyoruz.

Isınmak için en hızlı çözümlerden biri de ısıtıcı ve sobalar. Yaşam alanlarında her zaman kolay ve pratik kullanım anlayışını tüketicileriyle buluşturan Tekzen, ısıtıcı ve sobalarda evinizi ısıtacak indirim fırsatı sunuyor.

Sonbahar mevsimiyle havalar aniden soğumaya başladı. Yaşam alanlarımızda da bu soğuk havalara karşı hızlı çözümler üretme ihtiyacı hissediyoruz. Bu noktada ısıtıcılar ve sobalar büyük kolaylık sağlıyor.

Isıya dayanıklı, kolay taşınabilen ısıtıcılar evinizin kış dekorasyonu için estetik görünümleriyle evinize renk katıyor.

Tekzen, her alanda kullanım kolaylığı sağlayan ısıtıcılar ve sobalarla ilgili önerilerini paylaşıyor;

-Satın alacağınız ısıtıcı modelinin ısıtma gücünü ve ne kadarlık alanı ısıtabildiğini araştırın. İyi ısıtıcılar 1000 W ile 3000 W arasında çalışırlar. Termostatları olur ve yeterince ısınınca dururlar.

-Isıtıcıyı ne kadar uzun süreyle kullanacağınızı belirleyin. Elektrik tüketimi fazla olan ısıtıcıları tercih etmemeye özen gösterin.

-Devrilme emniyeti olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

-Fan özelliği olan ısıtıcılar ısıyı daha kolay dağıtır. Isıtıcı alırken fan özelliğine de mutlaka dikkat edin.

-Hem ev hem de iş yerleri için ayaklı ısıtıcılar idealdir. Çocuk odaları için de küçük olmaları sebebiyle buharlı ısıtıcıları ve yağlı radyatörleri tercih edebilirsiniz.

-Soba seçimlerinizde ise öncelikle pişirme amaçlı mı, ısınma amaçlı mı hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Uzun soluklu bir kullanım için sobada kullanılan döküm kalitesi oldukça önem taşır.

Siz de evinizi, iş yerinizi, kış bahçenizi sıcacık bir ortama dönüştürmek isterseniz ısıtıcı ve sobaların farklı modellerine www.tekzen.com.tr'den ulaşabilirsiniz.