lineadecor_mutfak_rafi
Haberler / Ev Modası / Lineadecor'un raf sistemleriyle daha rahat mutfaklar!

Lineadecor'un raf sistemleriyle daha rahat mutfaklar!

Ev Modası 08.05.2021 14:57

Lineadecor’un her stile uyum sağlayan farklı raf çözümleri sayesinde kullanıcılarının kimliklerini yansıtan mutfak tasarımları elde ediliyor.

Mutfaklarda standart görünümün dışına çıkmanın en kolay yollarından biri kapaklı dolapların sayısını azaltıp, açık rafların kullanımını artırmaktan geçiyor. Mutfakların ferah ve sofistike gözükmesini sağlayan raf sistemleriyle, kullanıcılarının kimliklerini yansıtan mutfak tasarımları elde ediliyor. Lineadecor'un her stile uyum sağlayan farklı raf çözümleri sayesinde mutfağınızı ve evinizin farklı köşelerini istediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkün.

Keyifli bir mutfak deneyimi için aradığınız her şeyin elinizin altında olması önemli. Lineadecor'un özel tasarımı tezgah üzeri raf sistemleriyle, yemek hazırlarken baharatlarınıza ve mutfak aksesuarlarınıza ulaşmak artık çok kolay. Tezgah üzerinde ekstra bir alan tanımlayarak aynı zamanda ek depolama alanı da sunan raf sistemleri, duvar tipi ve ada tipi olarak farklı kullanım alternatifleri sunuyor.

Evinizi farklılaştıran detayların başında sizi yansıtan aksesuarlarınız gelir. Lineadecor'un farklı raf üniteleri ile aksesuarlarınızı estetik bir şekilde konumlandırarak evinizi özelleştirmeniz mümkün. Üst dolaplarınıza hareket katmak için farklı renk seçenekleri sunan dikey kutu raf çözümlerinden, her durumda görünür olmasını istediğiniz ürünleriniz içinse aydınlatmalı raflardan faydalanabilirsiniz. Mat siyahın asaletini taşıyan alüminyum raflarla farklı kurgular tasarlayarak, duvarlarınızı özel bir sergileme alanına dönüştürebilirsiniz.