Goldmaster
Haberler / Ev Modası / Goldmaster Automax ile araç temizliğinde hijyen!

Goldmaster Automax ile araç temizliğinde hijyen!

Ev Modası 12.04.2021 16:34

Goldmaster, GM-7554 Automax Araç Tipi Elektrik Süpürgesi ile fark oluşturarak araç içi temizlik ihtiyacını karşılıyor.

Baharın gelmesiyle ufak seyahatler, hafta sonu kaçamakları başladı, dolayısıyla araçlarımıza olan ihtiyaç daha da çoğaldı. Sağlıklı bir seyahat, konforlu bir kullanım için araç içi temizliğin önemini bilen  Goldmaster, GM-7554 Automax Araç Tipi Elektrik Süpürgesi ile fark oluşturarak bu ihtiyacı karşılıyor.

Sıvı vakum aparatı sayesinde hem ıslak hem kuru temizlik yapabilen Goldmaster Automax Araç Tipi Elektrik Süpürgesi 4m'ye varan uzun kablosu ile de rakiplerinden ayrılıyor.

Bu sayede bagaj dahil en dip köşelerde bile sorunsuz temizlik sağlayabiliyor. 125 ml sıvı kapasitesi/500 ml toz kapastesi ve koltuklar için tasarlanmş ergonomik fırçalı başlığı ile oldukça pratik bir kullanım sunan süpürge tüm seyahatlerinizin vazgeçilmezi oluyor.

Toz parçacıklarını hapsederek dışarı çıkmasına engel olan siklonik sistemi ve 45W gücü ile araç içi temizlğinde tüm beklentilerinizi karşılayacak olan Goldmaster 7554 Automax Araç Tipi Elektrik Süpürgesi 10A çkmak girişi ve yıkanabilir kalıcı filtresi ile de kullanım kolaylığı sunuyor.