Nazlı Çarmıklı-Murat Gezer
Haberler / Emlak Magazin / Nazlı Çarmıklı-Murat Gezer, İstinye Park Residence'ta oturacak

Nazlı Çarmıklı-Murat Gezer, İstinye Park Residence'ta oturacak

Emlak Magazin 15.04.2021 10:12

Geçen ay aile arasında bir törenle nişanlanan Nazlı Çarmıklı-Murat Gezer çifti evlendiklerinde İstinye Park Residence'ta 6+1 dairede oturacak.

Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un haberine göre; düğünlerinden 34 gün önce nişanlısı Mina Başaran'ı uçak kazasında kaybeden Murat Gezer'in 2.5 yıllık acısını kalbine gömüp yeniden aşık olduğunu ilk bu köşede okumuştunuz. Gezer, Emin Çiftçi ile 21 Temmuz 2016'daki düğünü son anda iptal olan ve yıllardır kalbini yeni bir aşka kapatan Nazlı Çarmıklı ile yaklaşık beş ay önce flört etmeye başlamıştı. Geçen ay aile arasında bir törenle nişanlanan aşıklar, arayı çok açmadan vuslata ermeye karar verdi. İki bayram arası düğün olmaz derler ama; ellerini çabuk tutmak isteyen aşıklar, tam tarihi belirlemese de Mayıs sonu, Haziran başı gibi yine aile arasında bir törenle nikah masasına oturacak. O dönemki pandemi şartlarına göre, nikah sonrası yakın arkadaşları ile minik bir düğün partisi yapmayı planlıyorlar.

Bu arada müstakbel çift, aşk yuvalarını da buldu. İstinye Park Residence sitesinin 400 metrekarelik 6+1 dairelerinden birinde oturmaya karar veren çift, şimdilerde aşk yuvalarının dekorasyonu ile uğraşıyor. Bu kadar büyük bir daire seçtiklerine göre geniş bir aile olmayı planlıyorlar sanırım! Umarım bir ömür mutlu olurlar.