Avril Lavigne
Haberler / Emlak Magazin / Avril Lavigne, yeni malikanesine 7.8 milyon dolar ödedi

Avril Lavigne, yeni malikanesine 7.8 milyon dolar ödedi

Emlak Magazin 30.11.2020 09:10

Bir dönem hızlı hayatıyla gündeme gelen, fakat uzun bir süredir sakin bir yaşam sürdüren Avril Lavigne, milyon dolarlık bir emlak yatırımı yaptı.

Kanadalı şarkıcı Avril Lavigne, ünlülerin gözde bölgesi Malibu'da yeni bir ev aldı. Lavinge, Lady Gaga'nın 23 milyon dolardık malikanesine çok yakın olan bu mülk için 7.8 milyon dolar (yaklaşık 62 milyon TL) ödedi.

62 MİLYONLUK MALİKANE 

36 yaşındaki şarkıcının yeni evi 1960'larda inşa edildi. Malikane daha sonra Scott Gillen tarafından restore edildi.

Modern ve minimalist bir tarzda olan eve ulaşmak için, özel bir kapıdan girilerek uzun bir araba yolundan ulaşılıyor. Çevresindeki ağaçlar da evin sakinlerini dışarıdan geçen meraklı gözlerden koruyor.

Tek katlı ev, açık plan olarak inşa edildi. Hemen hemen her odasından okyanus manzaralı görünen evin yaşam alanında gösterişli bir şömine de yer alıyor.

Odanın geniş ve çift kanatlı kapıları ise okyanus manzarasını iyice gözler önüne seren geniş bir bahçeye açılıyor. Lavigne'in yeni evinde bir tane spa'lı banyo bir de bahçesinde kuru spa bulunuyor.

Salondan çıkılan bahçede ise yeşilliklerin ortasında bir yüzme havuzu bulunuyor.

HASTALIĞI NEDENİYLE ORTADAN KAYBOLMUŞTU 

Öte yandan Kanadalı şarkıcı Lavigne, yıllar boyunca Lyme hastalığıyla mücadele etmiş ve uzun bir aranın ardından 2018'de yeni single'ı ‘Head Above Water'la müziğe dönmüştü.

Şimdilerde 36 yaşında olan Avril Lavigne, ilk evliliğini 2006 ve 2010 yılları arasında Deryck Whibley ile yapmıştı.

Milliyet