Emlak Konut GYO Denizli ve Nevşehir arsaları

Nevşehir ve Denizli arsa ihalelerinin yeni tarihleri!

Emlak Konut GYO Emine Pile 30.06.2015
Emlak Konut GYO, Nevşehir ve Denizli’de satışa çıkardığı arsaların ihalelerini ertelediğini açıkladı.
Gayrimenkul sektörünün en güvenilir kuruluşlarından Emlak Konut GYO, dev arsa satışları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı son ihale duyurusunda Denizli Merkezefendi ve Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin tarihleri açıklandı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Nevşehir ve Denizli'deki Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalelerinin ertelendiğini belirterek yeni tarihleri Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Şirketin yaptığı açıklamaya göre; 

Daha önce açıklanan ve 30 Temmuz 2015 Perşembe günü ihalesi yapılacak olan "Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" nin ihale tarihi ertelenerek 11 Ağustos 2015 Salı günü olmuştur.

31 Temmuz 2015 Cuma günü ihalesi yapılacak olan "Denizli Merkezefendi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'' nin ihale tarihi ise ertelenerek 13 Ağustos 2015 Perşembe günü olmuştur.

Nevşehir'deki 59 bin metrekarelik arsanın özellikleri...  

29 bin 623 metrekarelik arsanın ilk oturumunun yapılacağı tarih ertelenerek 11 Ağustos 2015 olarak belirlendi.

Konut ve ticaret alanı kapsamındaki yapı için inşaat alanı 59 bin 246 metrekare olarak açıklandı.

İhale Emlak Konut GYO Ataşehir binasında saat 14:30'da yapılacak.

Denizli arsası 169 bin metrekare!

Denizli Merkezefendi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu ise 13 Ağustos 2015 Perşembe günü saat 14.30'da Emlak Konut GYO Ataşehir binasında gerçekleşecek.

115 bin 291 metrekare büyüklüğe sahip konut, ticaret, özel eğitim tesis, eğitim tesis ve park alanları kapsamındaki yapı için inşaat büyüklüğü 169 bin 693 metrekare olarak belirlendi.

 

Emlak Konut GYO Nevşehir arsa ihalesi Emlak Konut GYO Denizli arsası