Esenler Emlak Konut Evleri

Esenler Emlak Konut Evleri, yılın projesi olmaya aday!

Emlak Konut GYO Emine Pile 29.12.2014
Esenler’de büyük bir dönüşüm başlatan Emlak Konut GYO, her ihtiyaca uygun konutlar hayata geçiriyor.
TOKİ kuruluşu Emlak Konut GYO, şehrin ortasında, metroya, toplu ulaşıma, yeşil alanlara yürüme mesafesindeki Esenler Emlak Konut daireleri hem bulunduğu mevkii hem de ödeme avantajları ile yılın projesi olması aday…

Ödeme seçenekleri ile yine Emlak Konut GYO'nun pazarlama başarısı olarak yerini alacak daireler,1+1'den 4+1'e kadar çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunuyor. Esenler Emlak Konut Evleri toplam 57.000 metrekarelik alan üzerine planlanmış olup, 2.373 adet konut 55 ticari üniteden oluşuyor.

Geneli yeşil alandan oluşan proje, planlı peyzajı, dinlenme ve çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otoparkı, asansörle otoparktan katlara ulaşım, mantolama sistemi, güvenliği ile inşa edilen konutlar, farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Ödeme koşulları

1) Satış bedelinin tamamının peşin ve veya banka kredisi kullanılarak satılması halinde satış bedeli üzerinden yüzde 5 indirim uygulanacak.
2) Satış bedelinin yüzde 10 peşin, yüzde 10 konut tesliminde, yüzde 10 konut tesliminden 1. yıl sonra ara ödeme, kalan tutara satış tarihinden itibaren taksitlerin hemen başlaması kaydıyla 120 ay vade uygulanarak her altı ayda bir TÜFE'ye endeksli olarak güncellenecek.
3) Satış bedelinin yüzde 30 peşin, kalan tutara satış tarihinden itibaren taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydı ile 120 ay vade uygulanarak her altı ayda bir tüfeye endeksli olarak güncellenerek satılacak.
4) Satış bedelinin yüzde 10 peşin, yüzde 10 konut tesliminde, yüzde 10 konut tesliminden 1. yıl sonra ara ödeme, kalan tutara satış tarihinde itibaren taksitlerin hemen başlaması kaydıyla 120 ay vade uygulanarak 0,50 faiz oranıyla sabit faizli ödeme imkanı mevcut. 

Esenler Emlak Konut Esenler Emlak Konut Evleri kentsel dönüşüm