Ayazma Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Ayazma Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Niğde Emlak Konutları

Emlak Konut Niğde ihalesi 26 Ekim'de!

Emlak Konut GYO Zeynep Karabağ 30.09.2016
Anadolu'da büyüme kapsamında faaliyetlerini sürdüren Emlak Konut GYO, Niğde ihalesini 26 Ekim 2016 Çarşamba günü gerçekleştirecek.
Emlak Konut GYO, Niğde - Aşağı Kayabaşı Mahallesi'nde inşa edilecek Niğde Emlak Konutları, konut ve ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme işini ihaleye çıkardı. 

Alanı 25 bin 643 metrekare olan arsanın ihalesi, 26 Ekim 2016 Çarşamba günü saat 14.30'da açık ihale usulüyle  gerçekleştirilecek. Emlak Konut GYO Niğde arsası 3337 ada, 2 parselde yer alıyor. Niğde Emlak Konutları, 349 konut ve 16 ticaret ticari birimden meydana gelecek. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ni%c4%9fde+Emlak+Konutlar%c4%b1'>Niğde Emlak Konutları</a>

- İnşaat yapım işi ihalesi ile ihale sonucunda düzenlenecek olan sözleşme, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu ve 4735 sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu'na tabi değildir. 

- Yerli gerçek veya tüzel kişi istekliler tek başlarına ihaleye katılabilecekleri gibi, kendi aralarında iş ortaklığı oluşturmak suretiyle ihaleye katılabilir.

- Yabancı gerçek veya tüzel kişi istekliler tek başlarına veya yerli ya da yabancı gerçek veya tüzel kişiler ile iş ortaklığı veya konsorsiyum oluşturmak suretiyle ihaleye katılamaz. Ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin ilgili mevzuatı çerçevesinde, Türkiye'de oluşturacakları yerli tüzel kişilik olarak ihaleye katılabilirler.

- İhale dosyası şirketin belirtilen adreste 09:00 ile 17:30 saatleri arasında bedelsiz olarak görülebilir veya 1.000.00 TL bedel karşılığı satın alınabilir. İhaleye teklif verecek isteklilerin ihale dosyasını satın almaları zorunludur.

Niğde Emlak Konutları emlak konut niğde ihalesi