Gebze Emlak Konutları 3. Etap / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Gebze Emlak Konutları 3. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Emlak Konut GYO Beşiktaş

Emlak Konut, Beşiktaş'taki arsasının değerini açıkladı!

Emlak Konut GYO Zeynep Karabağ 16.11.2016
Emlak Konut GYO, Beşiktaş - Rumelihisarı Mahallesi'nde yer alan 1,298 metrekarelik arsanın değerini açıkladı.
Emlak Konut GYO, İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Rumelihisarı Mahallesi Mevkii sınırları içerisinde yer alan parsel için hazırlattığı 2016 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu'nu yayınladı.

1,298 metrekare alana sahip olan arsanın KDV hariç toplam değeri 4 milyon 200 bin TL olarak açıklandı. Taşınmaz mevcut durumda boş bulunuyor. 

Üst Zeren Sokak'a cepheli konumda yer alan parsele ulaşım için  İstanbul Çevreyolu üzerinde Anadolu Yakası istikametinde ilerlerken, Zincirlikuyu Kavşağından girerek Levent istikametine ilerlenir. Büyükdere Caddesi üzerinde 1 kilometre ilerledikten sonra sağ kolda bulunan Levent Caddesine dönülür. Buradan yaklaşık 650 metre ilerledikten sonra sağ girilerek konu taşınmazın bulunduğu Üst Zeren Sokak'a ulaşılır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge müstakil villaların bulunduğu konut ve ticaret eksenli yapılaşmanın yoğun olduğu, önde gelen şirketlerin faaliyet ve idare merkezlerinin bulunduğu bir bölgede konumlu.

Değerleme konusu gayrimenkullerin bulunduğu bölge, E-80 Otoyolu'na takribi 6,5 km, D-
100 Karayolu (Zincirlikuyu Kavşağı)'na takribi 2,1 kilometre, Atatürk Havalimanı'na takribi 23 kilometre, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsüne takribi 4,8 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne takribi 4,8, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne takribi 52 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Emlak Konut Emlak Konut beşiktaş Emlak Konut gyo