renkli parke

Trend ve moda renkler zemine taşındı

Dekorasyon Emine Pile 26.10.2015
“Peli Parke” tarafından Türkiye’de ilk kez uygulanan Türkiye’nin ilk renkli parkesi “Vintage Collection” mekanlara yeni bir hava katıyor.
Yüksek çizilmezlik değeri ile üretilen Türkiye'nin ilk renkli parkesi “Vintage Collection” ; kırmızı, yeşil, sarı, mor ve mavi renk alternatifleriyle mekanları renklendirmeye hazır.

Modern ve nostaljik çizgileri buluştururken birbirinden canlı renkleriyle mekanların çehresini değiştirecek olan koleksiyon; sigara ateşine, gün ışığına, noktasal darbelere, çizilmelere karşı dayanıklı yapısı ve parkenin ömrünü uzatan yüksek aşınma yüzeyi ile dikkat çekiyor.

iki <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=renkli+parke'>renkli parke</a>

Trend ve moda renkler zemine taşındı 

Sıra dışı görünümüyle mekanlara değer katan “Vintage Collection” farklı kıvrımları ile döşendiği ortamlarda kendini hissettirecek. İddialı renkleriyle farklı bir stil sunan koleksiyon; hem trend hem moda renkleri zemine taşırken kendine has tarzıyla da mekanlara ayrıcalık katacak.

İlk kez TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Intermob 2015 Fuarı'nda sergilenen koleksiyon fuarın en ilgi çeken ürünleri arasında yer almıştı. Yoğun zemin hareketlerine maruz kalan iş yerleri için de bir yenilik sunan koleksiyon, sınıfının en yüksek çizilme değeri ile pazarda yerini korumayı hedeflemektedir.

renkli parke Peli Parke